Seznam členů ŠK Kvasaco Vacenovice. V současné době máme 24 členů, z toho 8 aktivně hrajících dětí a mládežníků ! Hosté: Martin Kladňák (DURAS Brno) Michal Skalka a Ondřej Horňák (ŠK Veselí n. Mor.) a Petr Krolop (ŠK Prušánky)

Domanín - Vacenovice B - 1:4

28. ledna 2018 v 15:48 | šachy Vacenovice |  Soutěžní aktuality
Tak vacenovské béčko odjelo do Domanína poměřit síly s tradičním soupřem. Hosté ani tentokrát nechtěli nechat nic náhodě a postavili proti domácím osvědčenou sestavu. O čestný bod domácích se postaral tak trochu "vacenoviják" Vašek Rouzek. Úžasný


Sestavy:

1. Hlaváč Dalibor - Šebesta Josef 0:1

2. Wrhel Ladislav - Řičica Lubomír 0:1

3. Balada René - Macek Lukáš 0:1

4. Rouzek Václav - Blaha Jiří 1:0

5. Kalich Vojtěch - Varmuža Antonín 0:1Bude záležet jako hrálo déčko Podllužanu, každopádně se Vacenovice B udrží na 2. příčce tabulky. (teda né že by na tom nějak záleželo....Smějící se)

René Balada - Lukáš Macek - BNT


7. Sg5 ? (7. 0-0 !) Tenhle tah byl chybou bílého. 7...Da5 a bílý by po nuceném braní jezdce na f6 ztratil pouze pěšáka. Byla by znemožněna rošáda a pozice nic moc. Ale mohl by i tak zkusit hrát dál. Patrie by mohla vypadat takto: 8. SxJf6 Sb4xc3+ 9. b2xc3 Dxc3+ 10. Kf1 gxf6 11. Jd4f3 Jce5 - ale to je jen možná varianta podle počítače.... Úžasný


René Balda - Lukáš Macek - BNT


Ovšem bílý místo vynuceného braní (8. SxJf6) zahrál 8. Jd4e2 ?? a tak tedy následovalo 8...DxSb5 a bílý vzdal.
Rychlá partie, což se u ostatních spoluhráčů říct nedalo a tak se Lukáš díval jak se někteří trápí, ale nakonec pro hosty všechno dobře dopadlo.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lubomír Řičica Lubomír Řičica | 27. února 2018 v 22:10 | Reagovat

teda né že by na tom nějak záleželo...

Dovolím si nesouhlasit s autorem článku, pokud hraju za jakýkoliv tým, vždycky se snažím uhrát co nejlepší výsledek, někdy se daří, jindy ne, ale vždycky jsem naštvaný, pokud tým nevyhraje a nejvíc tehdy, když za to mohu já tím, že jsem něco v partii zkazil...to mi prostě nemůže být jedno!!! Já cítím POVINNOST odvést za tým maximální výkon, abych to spoluhráčům nekazil!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama