Seznam členů ŠK Kvasaco Vacenovice. V současné době máme 24 členů, z toho 8 aktivně hrajících dětí a mládežníků ! Hosté: Martin Kladňák (DURAS Brno) Michal Skalka a Ondřej Horňák (ŠK Veselí n. Mor.) a Petr Krolop (ŠK Prušánky)

Vacenovice "A" - Veselí "C" 4,5 : 2,5

18. října 2016 v 21:33 | Martin Londin |  Soutěžní aktuality
V prvním kole OP I přijelo Veselské "C" mužstvo se slabší sestavou a tak jsme měli tentokrát jednodušší cestu k vítězství. Martin Kladňák na první desce, stejně jako Jirka Neduchal na třetí a Josef Šebesta na čtvrté šachovnici drželi otěže svých partií pevně v rukou a když přehrál svého soupeře i Radek Nykl nebylo o našem vítězství pochyb. Nevadilo ani, že za hosty korigovali hráči na posledních dvou šachovnicích.
Dohrával jsem tedy relativně v klidu, ale nedokázal jsem realizovat materiální převahu - kvalitu a volného pěšce proti houževnaté obraně Honzy Píštěka. Ztratil jsem vymýšlením správného postupu spoustu času a nakonec aktivní hra jezdce a dámy soupeře vyústila v mou chybu a ztrátu volného pěšce. S necelými pěti minutami na hodinách proti více než hodině soupeře jsem nakonec nabídl remízu, kterou jsem před tím snad třikrát odmítl.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martin Macek Martin Macek | 23. října 2016 v 12:03 | Reagovat

Díky Martine, že jsi se ujal reportáže. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama