Seznam členů ŠK Kvasaco Vacenovice. V současné době máme 24 členů, z toho 8 aktivně hrajících dětí a mládežníků ! Hosté: Martin Kladňák (DURAS Brno) Michal Skalka a Ondřej Horňák (ŠK Veselí n. Mor.) a Petr Krolop (ŠK Prušánky)

Vacenovice B - Ratíškovice 1,5 : 3,5

3. dubna 2016 v 12:46 | Martin Macek |  Soutěžní aktuality
Tak ani vacenovská rezerva nezakončila poslední zápas sezóny dobře. Proti mladému a ambicioznímu celku z Ratíškovic nedokázal najít ten správný "šachový recept". I když bylo původně domluveno, že si mezi sebou poměří síly děti, sourozenci Londinovi nemohli a to jsou 3/5 dětského týmu a tak tyto úvahy vzaly brzy za své.

Ani v Ratíškovicích nebyla situace optimální a tak se nakonec hrálo v této sestavě:

1. Josef Šebesta - Martin Macek 1 : 0
2. Jiří blaha - Michal Kostelecký 0 : 1
3. Petr Bělík - Jiří Žebra 0,5 : 0,5
4. Richard Bureš - Jakub Strnad 0 : 1
5. Petr Fridrich - Matěj Tomík 0 : 1

CELKEM 1,5 : 3,5

Co k utkání napsat, když jsem sám hrál za Ratíškovice? Snad jen to, že v sestavě v jaké Ratíškovice dnes hrály si můžou poměřit síly se kterýmkoli soupeřem v OP II. Sestava byla silná a dobře složená. To cose ztrácelo v předu, se zase získalo v zadu a střed byl vyrovnaný. Ratíškovice tak potvrdily svoji 100% úspěšnost ve 2. polovině soutěže, kde nenašly přemožitele a to je určitě velké překvapení pro každého.
Já bych jen závěrem mohl doplnit, že Vacenovice B ani letos nezvládly poslední a rozhodující zápas sezóny, kdy opět jedině vítězství je mohlo udržet na 1. místě. Na druhou stranu opravdu v této soutěži o nic nejde a snad kdyby postavili základ, byla by situace jiná.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Milan Londin Milan Londin | E-mail | 3. dubna 2016 v 16:56 | Reagovat

Gratulace Ratíškovicím,projevuje se Tvá dobrá práce po krátkém působení v Ratíškovicích,pro příští sezonu dobrý předpoklad,v OPII z vás budou mít soupeři respekt.Zdraví Milan Londin nejstarší.

2 Martin Macek Martin Macek | 3. dubna 2016 v 20:32 | Reagovat

[1]: Zdravím tě Milane. To je dost, že jsi se konečně ukázal.... :-D
No co se týká Ratíškovic, tak je to mladý tým, bohužel postavený na hostech. Duo Kostelecký-Strnad nám uhrálo9,5 bodu z 12.ti zápasů co kluci odehráli. Lukáš Macek pak 2,5 bodu ze 3 zápasů a vždy jsme bodovali. Pokud kluci v příští sezóně odejdou, budem zase poslední.... :-?

Ale to je fuk....navíc možná  Ratíškovice posílí, ale kdo ví..... zatím je to ještě otevřené.
äle tahle sezóna nám vyšla parádně. A není to díky mojí práci. Já tu omladinu netrénuji. Ale jako nepsaný kapitán jsem sehnal hráče a dobře poskládal soupisku. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama