Seznam členů ŠK Kvasaco Vacenovice. V současné době máme 24 členů, z toho 8 aktivně hrajících dětí a mládežníků ! Hosté: Martin Kladňák (DURAS Brno) Michal Skalka a Ondřej Horňák (ŠK Veselí n. Mor.) a Petr Krolop (ŠK Prušánky)

Vacenovice B - Kněždub - 4:1

21. února 2016 v 12:39 | Martin Macek |  Soutěžní aktuality
Po vítězném tažení mládežnickho celku z Ratíškovic, který se vypořádal s Dolními Bojanovice 3,5 : 1,5 jsem se byl s Lukášem podívat jak se daří Vacenovicím. (Lukáš za Ratíškovice nehrál, protože měli se ratiškovskými sakuty oddílovou radu a já ho vezl po zápase domů)
A Vacenovicm se na rozdíl od předchozího kola dařilo.V době našeho příjezdu se dohrávala pouze partie na 1,desece mezi Ondrou Juráskem a Josefem Šebestou. Záhy i tato partie skončila a tak bylo rozhodnuto. Vacenovice zvítězili 4:1 a Kněždub se díky do té doby vyrovnanému počtu bodů s Dolními Bojanovicemi a Ratíškovicemi, posunul na 5. příčku.

Doplním později.....

Jaké byly sestavy obou mužstev:

1. Josef Šebesta - Ondřej Jurásek 1:0
2. Jaroslav Chrbolka - Petr Eliáš 1:0
3. Jiří Blaha - Josef Vítek 1:0
4. Václav Křižka - Ondřej Horňák 0:1
5. Petr Bělík - Jakub Nejedlík 1:0


CELKEM 4:1

Kněždub přijel do Vacenovic oslaben o bratry Bartošky a bylo to hned znát. Více k zápasu nemohu nic nasat, prtože jsem u zápasu přítomen nebyl. Covím, tak partie na 2. desce byla nahoru dolů. Tedy chybovali obahráči a zvítězil ten šťastnější.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama