Seznam členů ŠK Kvasaco Vacenovice. V současné době máme 24 členů, z toho 8 aktivně hrajících dětí a mládežníků ! Hosté: Martin Kladňák (DURAS Brno) Michal Skalka a Ondřej Horňák (ŠK Veselí n. Mor.) a Petr Krolop (ŠK Prušánky)

Pár rychlých aktualit po novém roce

2. ledna 2014 v 9:21 | Martin Macek |  Seznam členů a aktuality
Tak a máme tu už nový rok. Vánoce utekli jako voda, silvestr jakbysmet a tak už nám začíná zase práce a šachová sezóna se pomaličku přehoupne do druhé poloviny. Co je tedy nového a co nás v nejbližších dnech či týdnech čeká.

Hned v úvodu připomenu, že jsem zřidil novou FOTOGALERII na oblíbeném webu rajce.net. Odkaz na galerii najdete v levém sloupci nahoře, jinak je to sachyvacenovice.rajce.net Jsou tam hlavně fotky z dětských turnajů, na které jsem neměl čas je upravit a vystavit. Do budoucna tam budu dávat veškeré fotky, protože na jejich úpravu, korekci a zařazování do reportáží, už opravdu nemám čas.

Co se týká šachových akcí, tak již tuto neděli odjíždí našé B družstvo do Dubňan, určitě tam nepojedeme odevzdat body. Sestava by měla být jasná, všem jsem posílal SMS. Jinak se to v pátek na tréninku doladí.

Hned za 6 dnů nastupuje naše dětské družstvo ke 2. setkání, které se uskuteční na ZŠ v Ratíškovicích a budeme hrát druhou část zápasů mezi družstvy Ratíškovice A, Ratíškovice B a Veselí nad Moravou. I v tomto klání chceme uspět a zajistit si tak postup do finálové skupiny. Cesta k úspěchu však nebude jednoduchá.

A 12.1.2014 si to pro změnu rozdá našé A družstvo zase s Dubňany. Smějící se

Zítra by měl vyjít v Hodonínském deníku článek o turnaji neregistrovaných šachistů, který se hrál 27.12. na KD a v úterý bude pak zveřejněn v příloze Slovácko.

Takže tolik ve zkratce základní info.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama