Seznam členů ŠK Kvasaco Vacenovice. V současné době máme 24 členů, z toho 8 aktivně hrajících dětí a mládežníků ! Hosté: Martin Kladňák (DURAS Brno) Michal Skalka a Ondřej Horňák (ŠK Veselí n. Mor.) a Petr Krolop (ŠK Prušánky)

V neděli nás čeká další kolo v OP II - Vacenovice přivítají doma Dubňany

2. března 2013 v 10:00 | Martin Macek |  Soutěžní aktuality
Tak nám zítra začíná již deváté a tedy předposlední kolo Okresního přeboru II. Naše Bé mužstvo přivítá na domácí půdě hosty z Dubňan, kteří jsou na průběžném 2. místě. Vacenovice, ač jsou na 3.místě, by i v případě výhry, nemohly Dubňany ohrozit, neboť minulá nešťastná a nečekaná porážka s Hodonínským céčkem, nás připravila o důležité body a může nás jen mrzet. Ale co se dá dělat, jedná se o nejnižší soutež na Okrese Hodonín a v podstatě o nic nejde. Sestoupit není kam a náš cíl byl hrát střed tabulky, což si zatím plníme.

Kdo se v tomto kole mezi sebou utká?

Dolní Bojanovice přivítají vedoucí Domanín a tak proti sobě nastoupí poslední s prvním. Zdálo by se, že Bojanovice nemají šanci, jenže já si myslím, že celek z Domanína nepřijede v nejsilnější sestavě a tak by Bojanovice mohly překvapit i remízou. Že by zvítězily nepředpokládám, ale o body se určitě šachisté z Bojanovic budou prát, i když již nemůžou předběhnout předposlední Hodonín C.

A pak tu máme čtvrtý celek z Kněždubu a pátý Hodonín. To bude napínavý souboj se vším všudy. Pokud za Hodonín nenastoupí Ivan Rožek, (nebyl již v zápase s námi úplně fit) bude se Kněždub drát na 3. příčku a to by tomuto celku hodně napomohlo. A tak to bude na dálku přímý souboj mezi Kneždubem a Vacenovice o 3. příčku. Osobně si myslím, že Kněždub zvítězí, záleží jen o kolik.

Naše mužstvo nastoupí v silné sestavě a nenecháme nic náhodě. O body se bude rvát stejně, jako by šlo o ten nejdůležitější zápas sezóny. Dubňanům máme rozhodně co vracet, neboť jsme v improvizované sestavě u nich, těsně prohrály 3:2 a byla to další zbytečná ztráta dobů. A jelikož Duňany sestavu také mění, myslím si, že tesně vyhrajeme. Smějící se Byl bych špatný kapitán, kdybych předem házel flintu do žita.

Jinak náš klub zaznamenal nárust o 3 členy z řad "našich" dětí, které od září Jirka trénuje a v příští sezóně jim dáme určitě šanci, zahrát si i s dospělými v Bé mužstvu. Mrkající V současné době máme již 20 registrovaných členů a musím říct, že se šachům ve Vacenovicích začíná dařit. Půjde-li to tak dál, můžeme si dovolit v dalším sezóně postavit i Cé mužstvo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama