Seznam členů ŠK Kvasaco Vacenovice. V současné době máme 25 členů, z toho 10 aktivně hrajících dětí a mládežníků ! Hosté: Martin Kladňák (DURAS Brno)

Za chvíli nás čeká dašlí zápas v OP II

1. ledna 2013 v 13:55 | Martin Macek |  Soutěžní aktuality
Tak a máme tu Nový rok 2013. Jaký bude z hlediska šachového je otázkou. Ale více nám může napovědět již tato neděle, kde se utká naše Bé mužstvo s celkem Domanína. V tabulce jsme sice před tímto mužstvem, ovšem pokud Domanín nastoupí v základní sestavě, jsou jasnými favority. Zatímco v prvním kole Domanín pouze remízoval s Hodonínem C, v kole druhém překvapivě prohrál s Kněždubem 1 : 3 aby v kole následujícm rozdritl Dubňany B 4 : 1. V posledním kole pak šachisté z Domanína těsně poraziliy outsidera skupiny Orel Dolní Bojanovice 3 : 2 a tak se posunuli na průběžnou 3. příčku.
Souboj to bude tedy napínavý a dramatický a už se na něj těším. Jsem zvědav v jaké sestavě Domanín do Vacenovic přijede.


A kdo další se utká v tomto 5. kole?

Kneždub přivítá Dubňany B a myslím si, že má šanci minimálně na remízu. Ovšem stát se může cokoli. V dalším duelu se střetnou Dolní Bojanovice s Hodonínen C a pokud se Bojanovicím podaří urvat nějaký bod na 1. či 2. desce, mají šanci i zvítězit. Vše je tedy otevřené a můžeme se jen těšit na neděli 6.1.2013.

Jinak všem našim čtenářům přeji v Novém roce 2013, aby je nejen na šachovnicích doprovázelo štestí, zdraví a bystrá mysl. Smějící se

Další šachové akce, které čekají náš klub je hned následující víkend - 13.1.2013, kdy nám začíná 5. kolo souteže OPI. Zde naše "áčko" jede do Strážnice, a tak se utkají dva celky, které v této souteži ještě nebodovali. Samozřejmě ani jedno z mužstev nebude chtít prohrát a tak bude tento duel velmi zajímavý a určitě se jej jako fotograf zúčastním a přiblížím tak našim čtenářům atmosféru tohoto zápasu.

Ještě před tímto zápasem nastoupí v sobotu, 12.1.2013 Lukáš za ŠK Veselí nad Moravou v mužstvu jejich nadějné mládeže a odjedou bojovat o Lokomotivy Brno, kde sehrají další důležité zápasy v Krajském přeboru mladšího dorostu. Mládežníci z Veselí jsou po 3. kolech zatím na 1. místě, jenže na favority soutěže teprve narazí. Jak jsem se dozvěděl, postupovat chtějí jak Vranovice, tak Kuřim i Lokomotiva. Toto "trojkolo" tedy hodně napoví kdo na co má. Na konci tabulky se o body perou dva dětské celky z Ratíškovic a Rousínovce. Za Sokol Zastávka se v tomto přeboru také představí Kyjovský mládežník Jakub Strnad, který má za sebou také 4. zápasy v OPI.

Ovšem se dočtete na našem blogu. A to je prozatím vše. Úžasný
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama