Seznam členů ŠK Kvasaco Vacenovice. V současné době máme 25 členů, z toho 10 aktivně hrajících dětí a mládežníků ! Hosté: Martin Kladňák (DURAS Brno)

Ohlédnutí za vánočním turnajem, nejen ve Vacenovicích

19. ledna 2013 v 11:00 | Martin Macek |  Ostatní turnaje a aktivity
Jelikož jsem slíbil panu Londinovi nejstaršímu, že zde zveřejním výsledky Vánočního turnaje, který uspořádal ŠK Hlinsko, kde tento pán působí, a to nejen z pohledu nějakého přátelství, ale také z toho důvodu, že se na výsledkové listině objevilo i jméno, již našeho člena. A to dokonce na úplně tom nejlepším místě, tedy No. 1 Smějící se Výsledky turnaje lze shlédnout ZDE. Ano, tento turnaj s přehledem vyhrál Martin Londin, který je od listopadu 2012 naším členem a naší novou posilou. V konkurenci 37 šachistů, ale také dětí, získal 7,5 bodu. Hezký výsledek Martine, jen tak dál. Mrkající

Jinak některým pamětníkům není tento šachista zcela neznámý. Již v minulosti působil v ŠK Horáček Sudoměřice a někteří si ho pamatují. Smějící se V sudoměřících býval také kdysi populární vánoční turnaj v rapid šachu, který se posléze přesunul do Ždánic.

I tam jsme letos měli své zastoupení a to v podobě Jirky Neduchala, který se přišel hlavně pobavit a tak skončil až na 21 místě. Mnohem lépe si pak vedl Josef Šebesta, který obsail 8 příčku. Turnaj vyhrál Miroslav Zubalík (ŠK Kyjov), před Gerhardem Pribilou (ŠK Nafta Gbely - SK) a na třetím místě skončil Petr Trávníček (ŠK Hodonín). Odkaz na kompletní výsledkovou listinu naleznete na stránkách Budchess Kyjov. Turnaje se zúčastnilo celkem 31 šachistů.

ZDE je ještě odkaz na článek, který vyšel hned po novém roce v Hodonínském deníku od jejich "sporťáka", kterého znají po celém okrese nadšenci sportu Libora Kopla z Ratíškovic, za což mu samozřejmě dekuji. Úžasný Náš klub pak věnoval vítězi turanje, alespoň cenu útěchy v podobě DIPLOMU za výbornou amatérskou hru.

No a to je asi tak vše, co jsem chtěl k šachovým vánočním akcím dodat. Bohužel je to s křížkem po funuse, ale jednak nebyl čas, jednak jsem sháněl článek z novin a také jsme čekali na diplom pro Tomáše Letochu. A protože jsem to chtěl mít komplet, a to se podařil až včera, došlo k mírnému zpoždění. Ale snad se nic tak hrozného nestalo. Úžasný