Seznam členů ŠK Kvasaco Vacenovice. V současné době máme 24 členů, z toho 8 aktivně hrajících dětí a mládežníků ! Hosté: Martin Kladňák (DURAS Brno) Michal Skalka a Ondřej Horňák (ŠK Veselí n. Mor.) a Petr Krolop (ŠK Prušánky)

6. kolo OP II - Vacenovice B - Kněždub 1,5 : 3,5

20. ledna 2013 v 13:37 | Martin Macek |  Soutěžní aktuality
Tak naše "béčko" odjelo do Kněždubu v základní sestavě, ovšem nestačilo na dobře připravený domácí tým, který měl našemu mužstvu co oplácet.
Bohužel opět nestíhám a tak jen ve zkratce.

Sestavy obou mužstev:

1. Šebesta Josef - Bartošek Miroslav 0 : 1
2. Chrbolka Jaroslav - Jurásek Ondřej 0,5 : 0,5
3. Blaha Jiří - Bartošek Pavel 0 : 1
4. Bělík Petr - Šraděja Jan 0 : 1
5. Synek František - Eliáš Petr 0 : 1

CELKEM 1,5 : 3,5

Partie Bartošek P. - Blaha J. ZDE - je to bez rozboru, vůbec to nestíhám a nemám čas. Nerozhodný O rozbor bych možná poprosil Jirku. Ale zdá se mi, že po 9-tém tahu dámou bílého, to bylo hotovo (stačilo jen vzít pěšce dxc4 s hrozbou vidlí na b5).

Partie žádné nemám a ani nebudou, výkon neodpovídá tomu, aby se partie vystavily. Fotografie mě slíbil Petr Eliáš, tak snad je doplním a nějakou tu reportáž o 6-tém kole až večer.

Jelikož jsem v Kněždubu nebyl, dovolím si jen pá slov na dokreslení situace o které jsem se bavil s p. Šebestou po telefonu. "Jarek Chrbloka byl rád za remízu. Jirka hrál moc pasivně. P. Bělík hrál dobře a byl vyhraný, bohužel nechal stát figuru a soupeř toho využil. Franta Synek zahrál špatně zahájení". No jak jsem řekl, stále co zlepšovat a na čem pracovat. Asi bych to nezahrál lépe, když šachové hře moc času nevěnuji a tak to chápu.

Omlouvám se tímto Petru Eliášovi za vložení jeho mailu sem, špatně jsme se pochopili. I když já na tom osobně nevidím nic špatného, naši hráči si byli vědomi svého výkonu, navíc mail byl zaslán na náš šachový, do kterého nemám přístup jen já, tak jsem to bral, že je to de facto veřejná informace. No nic, stalo se a na žádost Petra Eliáše jsem tuto část vymazal. Došlo tedy k malému nedorozumění.Nerozhodný

Foto od P. Eliáše - díky alespoň za tyhle fotky


Takže se bohužel našemu B mužstvu v posledních 3 kolech nedaří, ale co se dá dělat, když nejde o život, tal je to v pohodě. Smějící se


A jak dopadly ostatní zápasy ve skupině?

Domanín zvítězil doma nad Hodonínem C těsně 3:2
Asi největším překvapení tohoto zápasu jsou dvě partie, kdy na 2. desce domácí kapitán Dalibor Hlaváš podlehl mladému kapitánovi Hodoňáků, Vladimíru Misorinovi (asi došlo k podcenění soupeře) a na poslední desca zase zvítězil Jan Kuchař nad Františkem Chmelařem.

A Dolní Bojanovice podlehli Dubňanům B, stejným rozdílem jako naše mužstvo, tedy 1,5 - 3,5, kdy se o bodový ziska domácích psotaral na 3. desce Krátký Karel, který zdolal Pavla Holomka a posila Bojanovic, na poslední desce František Kučera remízoval s mládežníkem Dubňan - Jožkou Lacinou.

Tabulku pak vede stále Domanín před Dubňanama, na třetí místo se posunul Kněždub. Vacenovice jsou nyní na 4. místě, před Hodonínem a na konci tabulky se stále potácí Dolní Bojanovice, které jsou be bodového zisku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petr E. Petr E. | 20. ledna 2013 v 21:25 | Reagovat

Myslel jsem, že ten mail posílám Vám a že si jej upravíte k obrazu svému. Nemám na to abych hodnotil hru Vašich hráčů. ( Našich taky ne)Trošičku jste si to usnadnil :-)
Navíc v dalším mailu jsem Vám psal, že jsem ve svém popletl 3 a 4 šachovnici. Tím bych se mohl dotknout některých Vašich hráčů a to bych nerad. Prosím o opravu :-)

2 Martin Macek Martin Macek | 21. ledna 2013 v 6:09 | Reagovat

O.K. Upraveno dle požadavku. :-?

3 Jiří Neduchal Jiří Neduchal | 21. ledna 2013 v 16:44 | Reagovat

Tak to je docela škoda, že nebude ani jedna partie. Chápu, že je asi těžší vystavit prohranou partii, ale i takové jsou. Někdy se zkrátka něco nepovede a prohraje se. Nechci na nikoho tlačit, je to přece jen každého věc. Tak snad příště.

4 Martin Macek Martin Macek | E-mail | 21. ledna 2013 v 16:50 | Reagovat

Tak jedna partie přece jenom bude a sice Jirky Blahy. Rád mi ji poskytl a tak ji musím zpracovat. Cca. do 18 hod. to tu bude. :-D
A co tvoje partie Jirko z neděle, ta nebude? Další vítězství, to se jen tak nevidí. Máš skvělou statistiku.

5 Jiří Neduchal Jiří Neduchal | 21. ledna 2013 v 17:13 | Reagovat

Co s takovým bodem bez práce... kdybych to věděl, mohl jsem se alespoň trochu vyspat po sobotním plese.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama