Seznam členů ŠK Kvasaco Vacenovice. V současné době máme 25 členů, z toho 10 aktivně hrajících dětí a mládežníků ! Hosté: Martin Kladňák (DURAS Brno)

Komentovaná partie Davida Navary

4. prosince 2012 v 20:06 | Martin Macek |  Zajímavé partie-nejen naše
Tak mě kamarád poslal odkaz na nové stránky Šachového klubu Jičín, kde mě upozornil na zajímavou a hlavně komentovanou partii naší šachové jedničky - Davida Navary, který letos hraje extraligu mužů, kde ve 3. kole hrál proti Vitěslavu Rašíkovi z ŠK Labortech Ostrava. David letos hájí barvy ŠK Mahrla Praha.
Navarovu partii si i s jeho komentářem lze přehát ZDE. Mimo jiné jsou na Jičínských stránkách k přehrátí i jiné parite Davida Navary a kdo má zájem se podívat na naší šachovou jedničku, má zde možnost.

ZDE je také možné shlédnout světový žebříček prvních 100 šachistů na světě, kdy David Navara je v současné době na 34 místě. Do první stovky se vlezl ještě Viktor Láznička, který je aktuálně na 76 místě. Světovou jendičkou je stále Magnus Carlsen.

ZDE je odkaz na Blog Davida Navary. Mrkající

Postupně sem budu vkládat zajímavé partie, které se mi podaří legálně sehnat od svých šachových přátel a touto novou rubrikou se budu snažit přispět také k osvětě sahající až za hranice našeho okresu. Smějící se


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama