Seznam členů ŠK Kvasaco Vacenovice. V současné době máme 25 členů, z toho 10 aktivně hrajících dětí a mládežníků ! Hosté: Martin Kladňák (DURAS Brno)

2. kolo OPI - Vacenovice přivítaly celek z Ježova

11. listopadu 2012 v 14:30 | Martin Macek |  Soutěžní aktuality
Tak jsme dnes plni nadějí a očekávání přivítali na domácí půdě celek z Ježova, odkud jsme jim odčerpali dva hráče. Jak už jsem se zminoval v předchozím článku, paradoxně to Ježovu pomohlo a tento klub získal posily na hostování z Kyjova. Nebyl jsem od začátku, protože včerejší maraton byl vyčerpájící. Hrálo se v opět v sále KD a náš tým nastoupil v této sestavě:

1. Josef Šebesta - Roman Matula 0 : 1
2. Martin Kladnák - Josef Šmíd 0 : 1
3. Jiří Neduchal - Churý Petr 1 : 0
4. Radomír Nykl - Erlebach David 1 : 0
5. Jiří Náplava - Tomej Jiří 0 : 1
6. Jiří Blaha - Doležal Petr 0 : 1
7. Václav Křižka - Vladimír Kořínek 0 : 1

CELKEM 2 : 5Náš tým utrpěl druhou porážku a já jsem odcházel za stavu 1 : 4 v náš neprospěch. Jak to celé skončilo, se jistě dozvíte na blogu Petra Krolopa. Bohužel to dnes nestíhám a tak pokud by měl třeba Jirka čas na nějaké zhodnocení zápasu, klidně to sem vystavím. Nabízím pár rychlých fotografií.A další akce na výborné pivo - tentokrát zde čepují Svatomartínské S vyplazeným jazykemKrátké zhodnocení kapitána
Ze začátku jsem očekával vyrovnané utkání a s trochou štěstí, snad i nějaký ten bodík do tabulky. No nestalo se. Hosté z Ježova přijeli v o poznání silnější sestavě, než v jaké nastoupili v prvním kole. I přesto jsem věřil v trošku lepší výsledek. Jednotlivé partie jsem bohužel nesledoval, protože jsem se už v 9. tahu dostal vlastní nepozorností do velmi obtížné pozice (alespoň pro mě), kde to na první pohled vypadalo, že jsem prohraný. Asi po čtyřiceti minutách propočtů, jsem zjistil, že nebude tak zle a partii jsem nakonec dovedl do vítězného konce.
Konečný výsledek 2:5 mě, co by kapitána, samozřejmě netěší, ale co se dá dělat… Z prohry se musíme poučit a snažit se uspět v dalších zápasech.

Jiří Neduchal

Výsledky 2. kola naleznete ZDE.
A zde je krátká tabulka. Opravdu nemám čas se tentokrát s tím hrát jako v předešlém článku z 1. kola a proto nabízím jen tabulku výsledků.

Vacenovice2-5Ježov
Hodonín B5-2Kyjov B
Prušánky C5,5-1,5Strážnice
Dubnany4,5-2,5Veselí n. Mor. C
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama