Seznam členů ŠK Kvasaco Vacenovice. V současné době máme 24 členů, z toho 8 aktivně hrajících dětí a mládežníků ! Hosté: Martin Kladňák (DURAS Brno) Michal Skalka a Ondřej Horňák (ŠK Veselí n. Mor.) a Petr Krolop (ŠK Prušánky)

Budchess CUP po 104 ! Vítězí opět Josef Šebesta

2. června 2012 v 7:36 | Martin Macek |  Ostatní turnaje a aktivity
Kdo neví o co jde, měl by nejdříve mrknout na tyto strány. Jedná se o turnaj, který se koná každou poslední sobotu v hospodě Budvarka (od toho odvozený název BUD) v Kyjově, na ul. Svatoborské (poblíž kina Panorama). Tohoto turnaje se již pravidelně účastí šachisté z našeho klubu, zejména pak Jirka Neduchal a Josef Šebesta. Hraje se vždy na 7 partií v tempu 2x20 minut, tedy RAPID šach.
A minulou sobotu (26.5.2012) tomu nebylo jinak. Opět se turnaje zúčastnili Jirka s p. Šebestou, který tuto sobotu v silné kokurenci zvítězil. Jelikož jsem na tomto turnaji nebyl, fotografie bohužel nemám. Nicméně výsledky z turnaje naleznete ZDE. Jirka obsadil 11. místo z celkového počtu 20 šachistů, což je slušný výsledek. V minulosti se tohoto turnaje účastnil také Václav Křižka, kterého můžete, společně s Josefem Šebestou, najít na fotografiích v archivu ZDE.
Ještě bych chtěl uvést, že tento turnaj získává čím dál tím větší popularitu, kdy se ho pravidelně účastní také šachisté ze Slovenské Skalice nebo Holíče a celého okresu Hodonín.
Jinak je Josef Šebesta vyhodnocen jako vůbec nejúspěšnější hráč v historii tohoto turnaje a stal se zatím jako jediný, trojnásobným celkovým vítězem, kdy se do celkového prvenství počítají výsledky z odehraných partií za celý rok. A jsme rádi, že je to právě člen našeho oddílu. Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vyhraje Josef Šebesta Bud chess CUP i letos?

ANO, jsem o tom přesvědčen! 43.5% (10)
NE, letos vyhraje jiný hráč! 30.4% (7)
Myslím si že ne, ale bude to těsné! 26.1% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama