Seznam členů ŠK Kvasaco Vacenovice. V současné době máme 25 členů, z toho 10 aktivně hrajících dětí a mládežníků ! Hosté: Martin Kladňák (DURAS Brno)

Skončil základní turnaj v BRNĚ - Jirka Neduchal skončil v TOP 10 !

22. března 2012 v 9:04 | Martin Macek |  Ostatní turnaje a aktivity
Tak a máme to za sebou. Tento týden jsme naposled navštívili klubovnu ŠK Lokomotiva BRNO, kde se členové našeho ŠK představili na "Základním turnaji". Tento turnaj hraje každý sám za sebe a lze si na něm uhrát výkonnost, ale zejména jde o to, zahrát si šachovou partii především s brněnskými šachisty. Tohoto turnaje se zúčastnili 3 naši členové a 1 host. Petr Bělík měl 3 účasti, kdy se mu nedařilo a se silnými soupeři prohrál. Přesto měl partie dobře rozehrané, ale tak jak tomu u šachů bývá, stačí jedna chybička a soupeř se jí okamžitě chopí. Stejně dopadl i Jiří Blaha, který odehrál o jednu partii méně než Petr Bělík a ani on nezískal žádný bod. Zamračený Třetím nejčastěji hrajícím na tomto turnaji byl hostující Lukáš Macek z ŠK Ratíškovice, který z 10-ti partií získal 4 body za 3 vítězství a 2 remízy a usadil se tak v polovině tabulky, na hezkém 31 místě. Jelikož se jedná o mládežníka, má šachovou kariéru před sebou a doufám, že se bude jen zlepšovat. Mrkající No a mezi nejúspěšnější hráče týmu ŠK Kvasaco Vacenovice se zařadil bezesporu Jiří Neduchal, který odehrál celekm 13 kol z 15-ti možných a zařadil se tak mezi TOP 10 a skončil na vynikajícím celkovém 6 místě. Klobouk dolů JIRKO, jen tak dál. Smějící se
ZDE je odkaz na článek, kde se o Jirkovi píše. Jelikož jsem se jako pasivní řidič Usmívající se tohoto turnaje také účastnil, mohu říct, že se náš Šachový klub v Brně ukázal ve velmi dobrém světle, protože i zkušení šachisté nad šachovým umem kroutily hlavami a určitě nás tam v příští sezóně rádi uvidí.

Pár fotek ze základního turnaje:


Jirka v posledním kole uhrál s Oldřicehm Sojkou remízu a ta mu zajistila celkové 6-té místo


Zde si Jirka poradil s Milanem Hlouškem a získal další důležitý bod


Jirka s Lukášem přemýšlí "co na soupeře zahrát" Smějící se


Petr Bělík s ve svém druhém zápase utkal s nově příchozím Petrem Krejčím z ŠK 64 Brno. Rozdíl byl znatelný, p. Krejší má ELO 2061 !


Jirka Blaha se ve poslední účasti utkal jako "lichý hráč" s rozhodčím Dominikem Tělupilem a také prohrál.


Lukáš Macek a Vlastimil Lička (ten se představil také v Hodoníně v KP II kde se utkal s Petrem Trávníčkem). Luky však na něj v Italské hře nestačil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama